Ga naar de inhoud

Beschermkooi gemakkelijk verplaatst door schroeffundaties

Doordat de beschermkooi in schroeffundaties stond, konden wij deze eenvoudig verplaatsen en de fundaties hergebruiken.

Laatst gewijzigd op: 21-10-2026

Verhuizing beschermkooi Atverni

De beschermkooi kon gemakkelijk worden verplaatst doordat deze enkele jaren geleden in schroeffundaties was geplaatst. In tegenstelling tot betonnen fundaties, kunnen schroeffundaties eenvoudig worden hergebruikt. De oude schroeffundaties zijn met hydraulische machines op de locatie eruit gedraaid en op de nieuwe positie weer geplaatst. Nadat alle schroeffundaties waren aangebracht, is de kooi weer opgebouwd.

Schroeffundatie voor beschermkooi discuswerpen

Schroeffundatie

De voordelen van schroeffundaties zijn: kosten- en tijdbesparend, graven is niet nodig, geen beton nodig, een milieuvriendelijke fundatiemethode, een lange levensduur en hergebruik is mogelijk.

Meer weten?

Wil je meer weten over deze methode? Neem dan gerust eens contact met ons op. Wij vertellen jou graag meer en kunnen jou van deskundig advies voorzien.